Новини

03.04.2020

3 квітня у Академії на кафедрі внутрішньої медицини та управління охорони здоров’я  відбулося засідання в режимі онлайн. Планову робочу зустріч завідувач кафедри канд.держ.упр. Неділько Р.В.  вирішила провести дистанційно. Основним питанням у порядку денному були:

 1. Звіт викладачів кафедри про дистанційне навчання з 12.03-03.04.2020 .
 2. Проведення семестрових екзаменів у випускних групах в умовах карантину.
 3. Обговорення та затвердження екзаменаційних білетів для семестрових екзаменів.
 4. Забезпечення студентів переліком питань до семестрових екзаменів шляхом інноваційних технологій.
 5. Різне.

    У зустрічі взяли участь завідувач кафедри та всі співробітники кафедри. Під час зустрічі обговорювались питання, які винесені на порядок денний ,розглядали різні сценарії, адже ймовірність, що карантин продовжать, є достатньо велика. Завершення навчального року викликає багато питань, тож ми намагалися знайти спосіб врегулювати проблеми, із якими зіштовхнулися.

     Всі співробітники кафедри взяли участь у засіданні зі збереженням усіх вимог до перебування в одному приміщенні, кожен був підключений до вайбер-конференції на власному пристрої. Відеоконференція тривала близько години і за цей час не виникало жодних проблем із комунікацією.

    З одного боку, сучасні умови змушують нас проводити наради дистанційно, а з іншого ― так живе продуктивний світ. Компанії, які цінують свій час і своїх працівників, використовують такі технології.

 Життєвим девізом сьогоднішнього дня. # Залишайся вдома. Мийте руки #

06.03.2020

Викладачами нашої Академії Гончаровим М.П., Назар Н.С., Неділько Р.В. проведено майстер клас з BLS для студентів І- ІІ ВНЗ Львівського коледжу економіки та права. Студенти коледжу мали змогу відпрацювати практичні навики алгоритму СЛР та зупинці кровотеч.

02.03.2020

02.03.2020 р. група ІІІ Мс 13 (2 бригада) відпрацьовували практичні навики (уміння) проведення серцево -легеневої реанімації у тренінг - класі домедичної допомоги та невідкладних станів нашої Академії. Студенти були активні і зацікавленні та показали високі результати проведення СЛР.

02.02.2020

Сьогодні 2 березня відбулося змагання з волейболу.

За результати змагань команди посіли наступні призові місця:

Серед дівчат:

ІІІ місце – посіла збірна команда №1, факультету №2;

ІІ місце – посіла збірна команда №2, факультету №2;

І місце – посіла збірна команда №1, факультету №1.

Серед чоловіків:

ІІ місце – посіла збірна команда науково-педагогічних працівників;

І місце – посіла збірна команда факультету №2.

27.02.2020

Кафедра внутрішньої медицини та управління охорони здоров'я активно долучилися до щорічного флеш -мобу "Орфанний Дзвін" в підтримку Міжнародного Дня Рідкісних захворювань та пацієнтів із рідкісними (орфанними) захворюваннями

25.02.2020

Цього року минає шоста річниця масових розстрілів на Майдані Незалежності у Києві під час Революції Гідності. Для вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні у Львівській медичній академії ім. Андрея Крупинського за ініціативи студентського самоврядування було проведено вечір пам`яті Героїв Небесної сотні.

Сьогодні, 23.02.2020р. в Львівській медичній Академії ім. А.Крупинського відбувся День відкритих дверей. Велика кількість учнів та їх батьків доводять, що якісна медична освіта буде завжди в пріоритеті у молоді, яка будуватиме майбутнє своєї країни.


Наступний День відкритих дверей 15 березня 2020р.о 12.00 год.
А, можливо, це БЮДЖЕТНЕ місце чекає саме на ТЕБЕ?!!!

ВНКЗ ЛОР "Львівська медична академія імені Андрея Крупинського" оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • керівника (декана) факультету №1
 • керівника (декана) факультету №2
 • керівника (завідувача) кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
 • керівника (завідувача) кафедри фундаментальних дисциплін
 • керівника (завідувача) кафедри клінічного медсестринства, акушерства і гінекології
 • керівника (завідувача) кафедри психічного та фізичного здоров'я
 • керівника (завідувача) кафедри хірургічних дисциплін і невідкладних станів
 • керівника (завідувача) кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров'я
 • керівника (завідувача) кафедри лабораторної медицини


20.02.2020

І рани їхні вже не їм болять..
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…

20.02.2020

12 лютого 2020 р. Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін Львівської  медичної Академії провела чергове засідання методичного семінару. Виступили викладачі Семенко О.Я., доц.Рутар С.М., доц.Яворська Ж.Б.

 Було обговорено питання застосування новітніх інтерактивних методів при викладанні іноземних мов студентам-медикам. Охарактеризовані  різні  форми роботи для активізації комунікативної компетенції спілкування у різних галузях медицини.

Звучали концептуальні думки щодо нової парадигми в освітньому процесі для розвитку  сучасної  думки у суспільстві.

14.02.2020

Оголошення!

22 лютого 2020 року о 10:00 год. відбудеться звітна конференція Українського лїкарського товариства у Львові в Актовому залі ЛНМУ імені Данила Галицького (м. Львів, вул. Шімзерів 3).

Реєстрація делегатів конференції з 9 год.

13.02.2020

Корона віруси - третя атака?

Цікаву лекцію прочитав кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри лабораторної медицини Федечко Й. М.. Гаслом лекції був вислів "Сон розуму породжує чудовиськ". На лекції висвітлено питання історичних фактів, етіології, епідеміології та методів профілактики.

11.02.2020

Сьогодні відбулося урочисте вручення дипломів нашим випускникам. Вітаємо вас з успішним завершенням навчання. Ви розкрили свої обдарування, таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням.

Тисячі доріг відкриті перед вами. І всі вони ведуть у дивний світ праці і творчості, без яких немислиме людське життя.

Сьогодні ви вже нове покоління, що вирізьблюватиметься, увиразнюватиметься у кращих своїх устремліннях на благо славної України. Пам'ятайте: справжні скарби – це скарби вашої душі – доброта, щирість, совість. Намагайтеся бути чесними в думках, почуттях, справах, щоб ваша поведінка возвеличувала рід. Бажаємо багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті.

Нехай на довгому життєвому шляху вічна книга мудрості супроводжує вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами.

Чекаємо вас у нашому навчальному закладі!

З повагою, ВНКЗ ЛОР "Львівська медична академія імені Андрея Крупинського"

10.02.2020

Запрошуємо на лекцію про коронавіруси 12.02 о 14:00

10.02.2020

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ!
Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ-й регіональній міжвузівській студентській науково-практичній конференції «Теоретичні та прикладні аспекти медико-біологічних наук», яка відбудеться 21 травня  2020 року у м. Львові

08.02.2020

У вівторок 11.02.2020 о 14:00, у приміщенні актового залу Львівського державного музичного училища ім. С. П. Людкевича відбудеться урочистий випускний вечір.

08.02.2020

ВНКЗ ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського» запрошує  на дні відритих дверей:

23 лютого 2020 року

15 березня 2020 року

05 квітня 2020 року

17 травня 2020 року