Нові форми роботи методичного об’єднання – модулі освітньої програми.

 

20 листопада у день педіатра відбувся другий модуль Освітньої програми «Роль медичної сестри навчального закладу у вихованні здорової дитини» та робота методичного обєднання викладачів «Основ медсестринства» у такому цікавому форматі. Також до нас доєдналися викладачі «Медсестринства в педіатрії» Весклярова Уляна та Galina Kirichuk.

Дякуємо нашим спікерам о. Ігор Бойко та лікар з величезним досвідом Ярема Возниця за лекції для медичних сестер, вчителів, викладачів на теми збереження здоров’я та етичні складові прийняття медиками складних рішень, менеджменту роботи медичної сестри, виховання, роботи з батьками, напрацювання міжпрофесійних зав’язків у школі, між навчальними закладами.
На завершення викладач музикознавець Роксолана Гавалюк розповіла про патріотичну історію розвитку музики та руханки нашої держави.
Важливою у даному форматі є співпраця викладачів таких освітніх медичних закладів як Львівський медичний коледж післядипломної освітиБориславський медичний коледжСамбірський медичний коледжМедичний коледж ЛНМУ ім. Д. ГалицькогоЛьвівський інститут ім.Андрея Крупинського Медичний коледж «Монада» ЛЬВІВ. та навчання разом із студентами, медсестрами , вчителями, директорами шкіл.

Поважно працювати в одній програмі та мати спільну мету у партнерстві з Інститут розвтку Сім”ї та Дитини, Школа біоетики УКУ/School of Bioethics of UCUОсвітньо-методичний центр ім. ДзеровичаЛьвівський інститут ім.Андрея Крупинського. Малими кроками працюємо, що допомагає повернути престижність професії медсестри у суспільстві. Дякуємо усім за спілкування, відгуки, побажання. Спікерам за увагу до медичних сестер. Шановні учасники, за спільну роботу разом творимо ДОБРІ НОВИНИ, творимо нову культуру відношення до здоровя. Наступні модулі будуть не менш цікавими.

000 11 (1) 111 (4) 222 (1) 333 (1) 555 666 777 876 888 999 1111 2221 44444 55551 111334