Урочиста посвята першокурсників у студенти.

31 серпня в подвір’ї одного з найстаріших вузів України відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти.

Ректор Інституту доктор медичних наук, професор Кривко Юрій Ярославович привітав усіх із Днем знань і зауважив, що нині студенти знову зібралися, щоб разом крокувати цікавою, але нелегкою дорогою знань. Він побажав юним вихованцям Інституту незабутніх миттєвостей студентського життя, впевненості у власних силах та успішності в навчанні. Тим, хто продовжує навчання, він побажав успішно закінчити Інституту, отримати диплом та працювати за фахом задля України. Здоров’я людини – це така категорія, яку не можна виміряти матеріальними цінностями, це благо і щастя кожної людини. Саме тому професії медичної сестри, лаборанта, акушерки, помічника стоматолога зубного техніка завжди будуть одними з найпотрібнішими і найшанованішими.

На святі були присутні гості: начальник відділу економіки управління майном спільної власності ЛОР Чабан Ю.А. та начальник кадрового та організаційного забезпечення департаменту охорони здоров’я ЛОДА Голдун А.Б. , які виступили із вітальною промовою. Підтримати майбутніх медиків прийшли батьки, друзі і знайомі.

З вітальним словом до учасників урочистостей звернувся до першокурсників о. Павло з Архикатедрального Собору Святого Юра та за доброю традицією, окропив святою водою першокурсників 2018 року і благословив. Благословення завершилося духовним гімном України «Боже Великий, Єдиний».

Театралізоване дійство перенесло присутніх в часи першого протомедика Галичини Андрея Крупинського та Імператриці Австрії Марії Терезії.

p1 p2 p3 p4 p5 p6 p7 p8 p9 p10