У ВНКЗ ЛОР «Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини ім. Андрея Крупинського» відбулося Урочисте вручення дипломів випускників 2018 року.

5 липня 2018 р. в подвір’ї ВНКЗ ЛОР «Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини ім. Андрея Крупинського» відбулося Урочисте вручення дипломів випускників.

Було піднято Державний Прапор України, встановлена хоругва. Під звучання Козацького маршу в подвір’я у мантіях вийшли члени адміністративної ради Інституту.

На святі були присутні гості о. Михайло з Архикатедрального Собору Святого Юра, начальник відділу економіки управління майном спільної власності ЛОР Чабан Ю.А., професорсько-викладацький складу Інституту, куратори академічних груп сьогоднішніх випускників, батьки, представники медичної громади та гості.

Після виконання Державного Гімну України відбулося вручення дипломів по факультетно. З привітальними промовами виступили ректор ВНКЗ ЛОР «Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини ім. Андрея Крупинського» доктор медичних наук, професор Кривко Ю.Я. та начальник відділу економіки управління майном спільної власності ЛОР Чабан Ю.А. які побажали випускникам сповна скористатися здобутими знаннями, йти у світ лише дорогами добра та гідності, чесності та працелюбності, а також Божої милості, успіхів, життєвої наснаги, молодечого завзяття у розбудові медицини України.

Сердечний уклін та щира подяка викладачам, наставникам висловила мати студентки-випускниці Горошко Л.

На завершення до випускників звернувся о. Михайло з Архикатедрального Собору Святого Юра та за доброю традицією, окропив святою водою випускників 2018 року і благословив їх у добру путь. Благословення завершилося духовним гімном України «Боже Великий, Єдиний».

фото 1 (3) фото 2 (4) фото 3 (2) фото 4 (2) фото 5 (2) фото 6 (1) фото 7 (1) фото 8 (1)