Інтерактивні інноваційні навчальні технології – фундамент якісної медичної освіти!

У ВНКЗ ЛОР “Львівському інституті медсестринства та лабораторної медицини ім. А. Крупинського» 19 травня 2016 року відбулося засідання круглого столу на тему: «Впровадження та доцільність використання новітніх стратегій навчання гуманітарних дисциплін у підготовці медичних сестер», організований викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін. Участь у заході взяли адміністрація інституту, викладачі кафедри, студенти та всі бажаючі .
Під час проведення круглого столу було розглянуто два блоки питань:
використання новітніх стратегій у викладанні гуманітарних дисциплін на основі узагальненого досвіду медичних закладів освіти ЄС, США та Канади;
можливості запровадження в Україні моделей системи охорони здоров`я як необхідної умови формування ринку попиту на висококваліфікований медичний персонал.
У круглому столі взяли участь такі студенти : Барбарич Марія (І МПС-11), Немтінова Анастасія ( ІІ МСв-13), Смишляк Денис ( ІІІ ЛД-22), Орлова Анна та Михайленко Христина ( ІІ МС-14), Федчина Тарас (І СО-11).Клюс Ольга, Літинська Марта та Палюх Оксана ( ІІ ЛД-21
Модератори заходу − завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін к.і.н. Лозинська С.О., та викладач кафедри, канд.філ.наук Рутар С.М.

13289008_1048232875230270_256981751_n
ПОВІДОМЛЕННЯ
Викладач кафедри Германович Галина Остапівна отримала подяку від Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІV (фінального етапу) VІ Міжнародного мовного літературного конкурсу імені Т.Шевченка Кубінської Уляни – студентки факультету №2 медсестринський і лабораторно-гігієнічний.