Міждисциплінарний-міжкафедральний професійний лекторій та навчальний тренінг

1

5.4.2016 За ініціативи військово-патрітичного клубу «Полум’я надії» створеного на базі ВНКЗ ЛОР «Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини ім. Андрея Крупинського» 5.04.2016 року було проведено міждисциплінарний-міжкафедральний професійний лекторій та навчальний тренінг « Принципи надання першої медичної допомоги за стандартами НАТО» для викладачів та студентів за участі бригади спеціалістів Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф , Першої державної пожежно-рятувальної бригади №1 Галицького району м. Львова . А також за підтримки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності медико-санітарної частини.

tren1

 

Медики Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф продемонстрували свої вміння щодо підготовки студентів-медиків з надання домедичної допомоги в сучасних умовах. Проводити навчання з студентами – медиками центр почав з квітня 2015 року. Постійна співпраця допомагає удосконалювати практичні навики та знання.

tren2tren3

При проведенні підготовки використовувались манекени та муляжі навчально-тренувального відділу, за допомогою яких можна було імітувати рани, травми, опіки, травматичну ампутацію кінцівки та інші пошкодження. Крім цього, медики навчали студентів використовувати підручні наявні засоби для надання домедичної допомоги та евакуації поранених чи постраждалих.

tren4

В команді Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги, кваліфіковані лікарі та фахівці (фельдшери) за спеціальністю «Медицина невідкладних станів», що мають практичний досвід роботи спеціальністю. Участь медичних бригад у сумісних з рятувальними службами заходах щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації відіграла важливу роль та дала колосальний досвід медикам щодо порятунку людей у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

tren5 tren6

Перша державна пожежно-рятувальна бригада №1 Галицького району м. Львова продемонструвала практичні навики по евакуації постраждалого з висоти та медики Львівського державного університету безпеки життєдіяльності надали іммобілізацію потерпілому та транспортували на ношах.

tren6

Навчання тактичній медицині в умовах сьогодення є реальною необхідністю. Останні події вкотре доводять, що навиками поведінки в екстремальних умовах – у надзвичайних, екстрених ситуаціях, при введенні військового стану та при масових заходах,  повинні володіти всі громадяни України.
Учасники тренінгу, незалежно від свого професійного досвіду, з ентузіазмом поставилися до занять, адже багато з них вперше отримали життєво важливі для них професійні знання та вивчили досвід більш досвідчених колег

tren8 tren7