9-10 травня студенти бакалаврського факультету медсестринської спеціальності мали різнопланову подорож до Києва. Про це ми хочемо поділитися аж у трьох частинах. Вам буде цікаво.

Як  студенти бакалаври  ІМС -21 по Києву гуляли -9 травня.

Наші бажання поїхати до Києва виникли задовго до травня. Але коли ми купиликвитки. То усе ! Ми в своїх думках лише наближали цей день.

І ось він настав. Вихідний, відносно мало людей. Ми, ціла група!, з капеланом Остапом та куратором,  вийшли з нічного поїзда і нас зустріли два студенти Киівського кооперативного  інституту бізнесу і права Сашко та Влад. Вони були нашими провідниками цілий день. Отже ми не заблукали, знали коротші шляхи, не були голодні, слухали цікаві історії, разом сміялися, молилися, дискутували та просто відпочивали. Загалом, як показав наш крокомір,  за день лише пішки ми подолали 15,6 км. А побували ми : в Святій Софії, Михайлівському Золотоверхому, віддали  шану героям на Інститутській, походили по набережній та мості, молилися у Патріаршому, та були на могилі Блаженнішого Любомира, притулилися до Золотих Воріт, покаталися на фунікулері, милувалися квітом у Ботанічному. Усе нам було цікаво, весело, нікого не загубили,ніхто не заблукав, навчилися користуватися метро, багато дізналися, духовно збагатилися, маємо нових друзів.  Краще подивіться наші фото У них наш настрій.   Беріть приклад. Ми маємо вже досвід.

фото 2 (2) фото1 фото3 фото4 фото5

Наша подорож у Київ . День другий.

На другий день перебування у Києві – 10 травня у нас були лише серйозні зустрічі. Зранку у Київському інституті бізнесу і права ми разом із студентами та викладачами мали невелику спільну конференцію. Наші студенти                         ІМС-21 Ткач Тереза і Борис Богданна виступили з представленням свого маленького дослідження «Медичні сестри у боротьбі з гепатитом С». Вони молодці. Вперше, не просто у чужому навчальному закладі, а ще й в Києві. Вміли не лише прекрасно доповісти, але і відповідати на питання викладачів. Також студенти –господарі конференції розповідали нам, як медична сестра в умовах реформи може розпочати власний бізнес. А також представили для дегустації свої новинки цукерки здорового харчування. Особливою гостею нашої конференції була директор центру наукових програм, експерт з громадського здоров’я Марія Бачмага. Котра у формі інтерактивної лекції розповіла про те, що ж таке громадське здоров’я. Розповідала так, що було важливо і для усіх майбутніх бізнесменів, і правників та медичних сестер.

Атмосфера у Київському кооперативному інституті бізнесу та права дуже дружелюбна. Учасників привітала ректор п.Тетяна Камінська та проректор п.Ігор Охріменко інші викладачі. Гарною була екскурсія по інституту та дружнє частування. Ми були вражені гостинністю. Не прощалися. А бажали  – до нових зустрічей. Було ще інше продовження дня.

фото6 фото7 фото8 фото9

 

Подорож до Києва – день другий, подія важлива.

Як ми до МОЗу ходили.

 

Другий день після конференції ми пішли  на прогулянку урядовим кварталом . Бо  поспішали.  Нас чекали у Міністерстві охорони здоров’я. У нас була екскурсія та цікава зустріч у білій залі МОЗу. Тій самій, котру усі впізнають на фото і відео. Де наша міністр пані Уляна Супрун проводить наради та конференції, слухання та інше. А ми мали можливість підійти до трибуни та пограти у гру – що б зробила я,  якби була(був) міністром . Цікавою була у нас розмова.

Виявляється у міністерстві цікаво було нас слухати. Ми зрозуміли, що там іде оновлення і працюють дуже молоді люди, менше ніж 30 річні службовці. Отже будуть зміни, нам треба добре вчитися. Медичним сестрам-бакалаврам приділять більше уваги.  Ми дякуємо пані Катерині Балабановій з центрального методкабінету підготовки молодших спеціалістів МОЗу та пані Ірині Литовченко -генеральний директор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції у Міністерство охорони здоров’я України за приділену увагу у своєму дуже щільному графіку. Але ми точно знаємо, що голос студентів слухають. Про нас написали і можна прочитати за посиланнями:

https://www.facebook.com/kkomarevtseva/posts/2207458402605286

https://www.facebook.com/nemyrovych/posts/10215661126151658

 

 

Ми щасливо, повні вражень, повернулися додому, до Інституту.