У ВНКЗ ЛОР «Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини ім. Андрея Крупинського» 13 березня 2019р. проведено професійний лекторій на тему “Актуальні питання інфаркту міокарда в лікарській практиці”.

1 (3) (2) 2 (4)

Проблема інфаркту міокарда є актуальною в світі і в Україні зокрема. Це зумовлено зростанням захворюваності на інфаркт міокарда у більшості країн світу, складністю лікування, значними термінами непрацездатності, високими показниками смертності. Метою нашого професійного лекторію було
обговорення актуальних питань інфаркту міокарда у дорослого та дитячого населення, дії медичних працівників на різних етапах лікування пацієнта (догоспітальний: лікарі загального профілю-сімейні лікарі, бригада екстреної (швидкої) медичної допомоги та спеціалізована медична допомога) згідно сучасних нормативних документів, що мають доказову базу. Спікери професійного лекторію: Байдала О., Жубрид М., Гончаров М., Синиця С. виступили з доповідями:

Байдала О. «Сучасні погляди на інфаркт міокарда як найнебезпечніше захворювання серцево-судинної системи. Організація та надання медичної допомоги на догоспітальному етапі».

3 (4)

Гончаров М. « Алгоритм дії бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги при гострому інфаркті міокарда».

Жубрид М. «Спеціалізована медична допомога при гострому інфаркті міокарда».

4 (2) 5 (1)

Синиця С. «Інфаркт міокарда у дітей».

6 (1)

В роботі лекторію взяли участь доцент кафедра пропедевтики внутрішньої медицини ЛНМУ к.м. Ющик Л.В., лікарі Львівського Обласного кардіологічного центру Березна О.І., Вацеба М.Є.

Присутні на професійному лекторію ректор інституту проф. Кривко Ю. Я., викладачі Самбірського медичного коледжу та Інституту.

7 (1)