Десять років тому ми й не мріяли про таке!!!

20 квітня 2017 р. у Ресурсному центрі для незрячих відбулася цікава подія. Представлено нову книжку для незрячих студентів – медиків. Це “Глосарій медичних термінів” з “Основ медсестринства”. Автори – Олександра Палагіцька та Наталя Назар, за редакцією професора Марії Шегедин.

IMG_0132 IMG_0138

Від  2007 року в нашому Інституті ведеться навчання студентів з вадами зору за спеціальністю “Сестра медична з масажу”. Нашими викладачами начитано авдіолекції з усіх дисциплін навчального плану. Це значно полегшило роботу викладачів з такими студентами, а студентам спростило процес навчання. Але, звичайно, у процесі роботи  хочеться вдосконалення, і шукаєш нові способи навчання та пояснення. Вже розумієш специфіку роботи з незрячими. Сама вчишся багато у них. І дякуючи пані Оксані Потимко та нашому ректору професору Марії Шегедин, за їхню швидку підтримку нашої ідеї та втілення дуже потрібного проекту – друк “Глосарію медичних термінів” шрифтом Брайля.

IMG_0117 IMG_0139

Упевнена, що студенти будуть дуже задоволені даною книгою. Це дозволить їм краще розуміти медичні терміни та легше здобувати фах. Велика подяка також працівникам Ресурсного центру за швидку оперативність у підготовці друку на спеціальному принтері Брайлем.

Окрім того, даний “Глосарій” в іншій редакції надруковано звичайним друком для студентів спеціальності “Сестринська справа”.

Ми пишаємося, що наш “Глосарій” – це перша така книга в Україні для студентів – медиків з вадами зору. Надіємося, що у нас будуть ще інші цікаві  проекти  співпраці. Бо ми працюємо та вдосконалюємося.

Успіхів нам усім!

Олександра Палагіцька, викладач у групі незрячих студентів.