Кардіологічний кабінет “Ритм” допоміг провести практичне заняття з телемедицини для студентів Інституту

В цьому місяці наша група 1 МС(в)11 мала можливість побувати у кардіологічному кабінеті “Ритм”. На цьому занятті ми засвоїли і закріпили здобуті знання та навички з телемедицини. Зокрема ми дізнались про пристрій подійного моніторування ЕКГ від лікаря- кардіолога Гасюк Любов Ярославівни.

tel1

Ми працювали в групах по троє. Кожен член групи виконував одну з трьох ролей: лікар, медсестра, пацієнт. Спочатку “медсестра” (Маліновська Марія) провела інструктаж по користуванню апаратом “пацієнту” (Дудяк Іванні).

tel2

Прикріпивши відведення апарату на ділянки серця, “пацієнт” Іванна записала ЕКГ в стані спокою та після фізичного навантаження. Дані, отримані при дослідженні, ми відправили стаціонарним телефоном в звуковому форматі до Києва, а саме на сервер Інституту кардіології  ім. академіка М.Д. Стражеска.

tel3

Там звукова ЕКГ була перетворена в звичайну графічну форму. Результати з Києва були надіслані на електронну пошту “лікарю” (Боршовському Олександру). Він оцінив результати і призначив лікування “пацієнту” Іванні. При необхідності лікар міг би звернутися за дистанційною консультацією до інших фахівців.

tel4

Любов Ярославівна під час заняття задавала різні питання не лише з медичної інформатики, а й клінічного характеру, і ми проявили гарні знання.

Ми дуже вдячні нашому викладачу Березовській Ірині Борисівні, кардіологічному кабінету “Ритм” та лікарю-кардіологу Гасюк Любов Ярославівні за цікавий досвід.

tel5

Повідомлення підготували студенти групи 1 МС(в) 11 Маліновська Марія, Монташевич Юлія, Оверко Надія, Дудяк Іванна.