Студенти Інституту відвідали Центр Митрополита Шептицького.

Цього тижня студенти І та ІІ курсів бакалаврського відділення спеціальності «Сестринська справа» разом з деканом Ларисою Сойкою та викладачем Олександрою Палагіцькою провели цікавий день у центрі Андрея Шептицького в Українському католицькому університеті.
Ми були зворушені атмосферою у бібліотеці Центру та змістовною екскурсією, яку провела весело та цікаво гід – Олександра. Нам було цікаво послухати про книжки – електронні та паперові , стародруки, обмін книгами, правила роботи бібліотеки, історію будівництва, влаштування будівлі, а також вразила – тиша…
Дякуємо Олександрі за вичерпні відповіді на наші запитання та цікавинки, які Вона видно сама любить.
Знайомлячись з Центром ми побачили наскільки все є відкритим до усіх. Навіть стіни прозорі. Ця відкритість привела нас до Школи Біоетики УКУ. Команда Школи – Наталя Цяпка та Наталя Чернявська гарно розповіли нам про свою роботу, продемонстрували фільми. Для нас, як майбутніх медиків особливо було цікаво те, що ми можемо паралельно навчатися у Школі пізнавати та розуміти усі виклики сучасного світу і нашої професії. Ми знаємо, що скоро знову зустрінемося у Школі Біоетики на лекціях професора Ю.Мончака вже у березні. Нас радо запросили.
На цьому наш день у Центрі не завершився . Ми мали бесіду та дискусію з заступником декана факультету наук про здоров’я – панею Яриною Колісник. Знаходили багато спільного, проблемного, дотичного до співпраці.
Наш день завершився гарно – смачний обід у трапезній УКУ. Ми дякуємо усім за допомогу та увагу до нас. А також, дякуємо один одному за приємне спілкування, дискусію, терпіння.
Ми вчимося у інших студентів як вчаться Вони і ділимося . Це нас усіх робить кращими та взаємо збагачує.

shept1 shept2 shept3 shept4 shept6 shept7