30 .06.2017 відбулася факультетська Вчена Рада

30 .06.2017  відбулася факультетська Вчена Рада, на якій прозвучали декілька доповідей. Серед інших виступила в.о.зав.каф. клінічних терапевтичних дисциплін кан.мед.наук. Олексюк-Нехамес Алла Григорівна.

l1

У доповіді зазначено: за звітний період виконання науково-методичної теми кафедри «Особливості терапевтичного клінічного обґрунтування при різних захворюваннях і роль медсестринського процесу у клініці внутрішніх хвороб» здійснюється завдяки науковим публікаціям викладачів кафедри, науковій роботі, доповідям на засіданні кафедри, які досліджують дану тему і в результаті досліджень, аналізу та обґрунтування вивчають проблеми терапевтичного клінічного обґрунтування при різних захворюваннях і роль медсестринського процесу у клініці внутрішніх хвороб. Всього публікаціїй викладачів 23 за період з 2016-2017 н.р. Наведені у доповіді також закордонні публікації. У виступі наведені доповідачі – викладачів на засіданні кафедри. (Доповіді викладачів оприлюднені та затверджені у протоколах засідання кафедри і представлені в методкабінет, завдяки чому формується наукове мислення у викладачів кафедри). Викладачі кафедри працюють над програмами другого рівня магістр згідно стандартів, викладачі працюють над формуванням професійних компетентностей з кожної з дисциплін, яка входить в новий навчальний план магістрів. Діяльність кафедри свідчить про зріст професійної наукової майстерності викладачів кафедри. У звіті згадується про успіх аспірантів кафедри.

Виступ аспіранта кафедри аспірант   Гнатчук І. Ю. і здобуття грамоти за виступ. «Реєстрація фізіологічного тремору людей за різної активності

l2

м’язів верхньої кінцівки»

Зазначений особливий успіх у виданні нової книжки для незрячих студентів – медиків. Це “Глосарій медичних термінів” з “Основ медсестринства”. Автори викладачі кафедри – Олександра Палагіцька та Наталя Назар, за редакцією

l3

професора Марії Шегедин.

Особливу увагу присутніх до організації викладачами конференції присвяченої

l4

«тижню медсестринства – 2017»

l5

у виступі згадується конференція ( м. Львів. 17 травня 2017 року. )

l6 l7

Участь наших викладачів у ІІ Регіональнай науковій студентській конференції – підготовка студентів , 1.к.м.н. Олексюк-Нехамес А.Г. (керівник, студенти Анна Ціпиво, Ірина Демид) «Роль міорелаксантів в лікуванні міофасціального синдрому»2.Жубрид М.Т. (керівник) тема доповіді: «Синдром обструктивного апное – приховаані небезпеки» яка посіла ІІ місце. Студентка Юлія Древняк. Отримання диплома за наукову роботу 3.Янків С.В. керівництво. студентка Сидорук Валентина доповідь « Пуповинна кров – рідина, що рятує життя»

4.Гуменчук І.О. Підготувала студентку групи ІМС14 Пшик Христину до участі у ІІ

l8

Регіональній студентській науково-пошуковій конференції.

Роботу кураторів гуртків. зокрема як куратор Олексюк-Нехамес А.Г. згадала

похід студентів група ІІ лд – 21 до музею релігій а також до Богословської академії.

l9 l10