Пройшов виховний захід «В боротьбі за свободу України»- присвячений дню «Збройних Сил України»

«В боротьбі за свободу України»- під такою темою пройшов виховний захід  присвячений  дню «Збройних Сил України» – 7 грудня у Львівському інституті медсестринства та лабораторної медицини ім.АКурпинського  організований кафедрою клінічних (терапевтичних) дисциплін  (зав.кафедрою к.м.н. Олексюк-Нехамес А.Г.) сумісно з кафедрою  природних суспільних наук (зав.каф.к.ф.н. Рутар С) . Назар Наталя Семенівна,  як викладач кафедри поєднала у програмі заходу пісні та вірші присвячені загиблим воїнам АТО. Захід проводився спільно з кафедрою природних суспільних наук  завідувач кафедрою к.ф.н. Рутар С, що виступив з промовою «Події про війну». У заході приймали участь: військовий капелан, отець Сергій (Нехамес) Горбик, що звершив молитву за воїнів та молебень за померлими воїнами,  письменник Юрко Скобало виступив з розповіддю про свою книгу присвячену розповідям  бійців АТО, «Війна не поставила нас на коліна».

d1

Виступив учень Марян Запотічний, і проголосив вірш: «Захисники Сходу», автором якого є. Вірші, що присвячувалися загиблим українським солдатам читали студенти інституту медсестринства та лабораторної діагностики: зокрема, вірш Раби – проголосила Стефаник Анастасія, вірш про Василя Задорожнього -Юля Монташевич , вірш  про Володимира Труша- Стефа Кухар, вірш про Віктора Горняка – Дарія Федерляйн, пісні виконувала студентка Луців Вікторія у супроводі бандуристки.

d3 d2

Керівництвом було висловлене побажання, щоб такий виховний захід став традиційним для нашого навчального закладу

d5 d4

Приймала участь у заході дружина загиблого медика волонтера Василя Задорожного, а також начальних військової медичної частини військового госпіталю у Львові, адміністрація. гості студенти і викладачі