Гарна співпраця нашого інституту та закладу охорони здоров’я – Клінічної лікарні львівської залізниці .

Нещодавно у студентів 1МС –  21 спеціальності «Сестринська справа» бакалаврського факультету  ВНКЗ ЛОР Інституту  медсестринства та лабораторної медицини ім.Андрея Крупинського відбулося цікаве практичне заняття з дисципліни «Основи медсестринства».

Як правило, практичні заняття відбуваються на базі  клінічної лікарні Львівської залізниці . Бо уже багато років наш Інститут співпрацює з цим Закладом охорони здоров’я.

Але це заняття, хоч і не вперше,  заслуговує на те, щоб про нього написати. Воно відбувалося разом із заступником головного лікаря з медсестринства Анною Іванівною Колосовською. Вона завжди допомагає нам у різних питаннях кращої організації практичних занять, вболіває за якнайкращий доступ студентів до усіх практик в лікарні. Чи то  ще й група така особлива!  Але заняття тривало більше як 2, 5 години. Майбутні медсестри- бакалаври мали  розповідь про особливості роботи медсестри- керівника, ознайомилися зі всіма документами, Наказами, іншими нормативними документами. Студенти наші дуже допитливі і Анні Іванівні задавали багато цікавих несподіваних запитань. Звичайно отримали не лише прості відповіді, але і вичерпні приклади і поради.

Ми точно знаємо, що у нас попереду ще багато таких зустрічей і усі ми того прагнемо. Це збагачує наших студентів, наближує до реалій повсякденної нелегкої роботи медсестри та дуже мотивує наших студентів. А вони сьогодні не прості, допитливі, сучасні.

Дякуємо керівництву КЛЛЗ за співпрацю. А особливо Вам, Анно Іванівно, за витримку до нас та бажання ділитися. За розуміння, що разом ми творимо гарних майбутніх фахових працівників.

Викладач О.Палагіцька та студенти ІМС-21.

zal1 zal2