Наша гордість

У  Львівській медичній академіії імені Андрея Крупинського відбувся захист студентів освітнього ступеня магістр. Наші випускники підтвердили свою приналежність до провідних спеціалістів в галузі охорони здоров’я Львівської області. 

Ми пишаємось Вами і бажаємо Вам натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості та успішного кар’єрного росту.  Ми віримо в Вас !

Завжди пам’ятайте про Академію

Кметик Наталія Григорівна – заступник директора з медсестринства КНП Пустомитівської районної ради «Пустомитівська ЦРЛ»

Хочу висловити слова подяки  Львівській медичній академії  ім. А. Крупинського в особі ректора Кривка Юрія Ярославовича та всьому викладацькому складу за отримані знання, підтримку, стимул до самореалізації та можливість  у майбутньому досягти всього бажаного і задуманого. Вважаю навчання у цьому навчальному  закладі хорошим стартом для кар’єрного росту та можливості реалізувати себе. 

Дуже сподіваюсь на те, що здобута освіта допоможе ще краще виконувати свої професійні обов’язки та надасть можливість довести важливість цієї професії.  Щиро дякую викладачам академії  за світлий розум і добру надію, розуміння та щирість! Бажаю вам, наші дорогі і шановні, ще довгих років бездоганної репутації і успішного викладання, щасливого сьогодення і впевненості у майбутньому!! Бажаю розвитку та розквіту!!! Сердечно дякую!

Карвацька Севастіяна (Іванна Андріївна) – Голова патріаршої комісії УГКЦ у справах душпарства охорони здоров’я

Подяка – це загальнолюдська чеснота, яка найбільше зближує людей, творить спільноту.

Мене вдячності навчила молитва, бо Господь мене провадить, і ця вдячність до Бога навчила мене бути вдячним й до людей. 

Сьогодні я удосконалила свою професію, здобувши нову вищу освіту — закінчивши Львівську медичну академію імені Андрея Крупинського, де відмінно захистила магістерський ступінь.  

Дорогі однокурсники, дякую Вам, бо ми разом у цьому закладі навчилися далекоглядно мислити, тобто дивитися на наше життя не сьогоднішнім чи завтрашнім днем, а на далеко років вперед. Мої скромні, але щирі слова подяки для ректорату Академії, для вельмиповажного пана ректора.

Щиро дякую Сойці Ларисі Дмитрівні, Шалай Ользі Олексіївні, Орібко Світлані Данилівні, Цегелик Галині Володимирівні та Юристовській Наталі Ярославівні за вияв неймовірного ставлення до нас і повагу.

Я вдячна всім, з ким  звело мене життя. Одним – за допомогу і підтримку, іншим – за приклад, третім – за урок. А іншим – просто за те, що вони є.

Теленько Іванна Степанівна – головна медична сестра КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бібрської міської ради

Студентські роки залишаться однією з найяскравіших сторінок у нашому житті. Тут ми знайшли вірних друзів, навчилися долати труднощі, прислухатися до наставників, розвиватися і вдосконалюватися. Цінний досвід, отриманий в Академії, став міцним фундаментом і допомогою для нашої професійної діяльності.

Качор Віра Тарасівна – cтарша медична сестра кардіологічного відділення для хворих на інфаркт міокарда КНП «8-ма міська клінічна лікарня м. Львова»

Ще одним з моїх досягнень є диплом магістра медсестринства. 

Дуже вдячна за ті знання та досвід, які отримала під час навчання у Львівській медичній академії ім. Андрея Крупинського. Професійна, насичена організація навчального процесу і постійна підтримка викладачів дозволили отримати ті знання та навички, які допомагають мені сьогодні вирішувати проблеми та приймати правильні рішення в складних і непередбачуваних умовах медицини.

Особливу подяку хочу висловити науковому керівнику моєї магістерської роботи – Дуб Наталії Євстахіївній, чиї креативність, професіоналізм надихають.

Навчання в Академії дає надійний фундамент для побудови майбутньої кар’єри, не дипломом для роботодавця, а знаннями, які знадобляться впродовж всього життя!!!

Андрушкевич Ірина Василівна – медична сестра сімейної медицини КНП  «2-га міська поліклініка м.Львова»

Ще вчора ми – здобувачі вищої освіти, а сьогодні – кваліфіковані магістри спеціальності 223 Медсестринство. Приємно те, що нас об’єднав вибір. Вибір бути кращими, сучасними,  бажання розвиватися та бути затребуваними, рухатися вперед, змінюватися та змінювати.

Ільчишин Ольга Володимирівна – методист,  голова Ради молодих вчених ВНКЗ ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського»

Львівська медична академія імені Андрея Крупинського – це одна велика родина, яка об’єднує багато студентських поколінь! 

Отримані дипломи – це наша чергова перемога. Завдячую цьому досягненню викладацькому колективу та своєму науковому керівнику, ректору Кривку Юрію Ярославовичу.

Стіни цього навчального закладу стали для нас «другим домом», а викладачі та студенти – «другою сім’єю»!

Баранюк Тетяна Борисівнамедична сестра «Зубрянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів»

У які б сфери не закинуло нас життя, який би куточок земної кулі не прихистив нас,  будьте певні: ми гордо пронесемо звання випускника найкращого закладу України – Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського!

Бекар Юлія Степанівна – косметолог  приватної поліклініки лазерної епіляції та косметології»

Майбутні абітурієнти – будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, і, звичайно, реалізовуйте свої великі плани на майбутнє! Академія — це старт Вашого великого майбутнього.

Курпіта Наталія Володимирівна – сестра медична ТОВ «Стоматологічний центр «Леополіс» клініка Симбіотика

Навчання в Академії стало для усіх випускників окремою віхою, новим випробуванням, новою сторінкою у життєписі, яка була сповнена нових вражень, знайомств та  «правильних» поглядів на медицину.

Сем’янів Ірина Володимирівна – медична сестра з косметологічних процедур, косметологія «Гера»

Висловлюю свою подяку науково-педагогічному колективу Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського за  допомогу, за підтримку, за розуміння, за все те, що допомоглл мені здобути освітній ступінь магістра. Особливо вдячна своєму науковому керівнику Карпінській Т.Г.- за розуміння і підтримку.

Зичимо процвітання нашій Академії та здоров’я всім, хто розвиває її і продовжує справу дорогої нашої Шегедин Марії Броніславівни!

Дубик Оксана Зіновіївна – медична сестра приватної практики

Висловлюємо щиру подяку декану факультету №1 Безкоровайній Уляні Юріївні та заступнику декана Красуцькій  Марії Богданівні за креативні ідеї, коректні і вчасні настанови, завжди «крок назустріч», вміння створити «ситуацію успіху» для всіх і для кожного та докладають неймовірних зусиль для розвитку і процвітання факультету!

Багрій Ірина Іванівна – сестра медична кабінету дистанційної діагностики КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр»

Висловлюємо слова вдячності професорсько-викладацькому складу, за надану можливість провести два плідних, цікавих роки у стінах провідного навчального закладу України, отримати нові знання, новий фах, перейняти професійний, науковий та просто життєвий досвід від викладачів Академії.

Дудусь Микола Петрович – старший продавець непродовольчих товарів ТзОВ «Мережа магазинів Дніпро-М»

Шановні викладачі та всі працівники, що доклались до нашого навчання! Від душі говоримо вам «Спасибі» за те, що ви є, за те, що вклали в нас чимало старань, за те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи. Бажаємо Вам, міцнющого здоров’я, довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму, світлого щастя в житті і добрих чудес на шляху.

З найкращими побажаннями магістри факультету №1, випуск 2020 року.