Батьківські збори

     11 березня 2021 року відбулись батьківські збори для груп студентів, які навчаються на першому курсі на основі базової середньої освіти. Зустріч з батьками відбувалася в он-лайн режимі в Zoom.

     Обговорювались підсумки першого семестру 2020-2021 н.р. і питання адаптації студентів до роботи у віртуальному освітньому середовищі.
     Метою зустрічі було отримати зворотній зв’язок від батьків щодо реалізації освітнього процесу в Академії, рекомендації та побажання з реалізації основних компонентів освітньої програми та програмних результатів навчання. А також,ознайомлено з критеріями оцінювання, поняттям про академічну доброчесність та залученням до формування індивідуальної освітньої траєкторії кожного студентами, шляхом вибору дисциплін. Студентоцентрований підхід реалізується через індивідуальну роботу з кожним студентом окремо, через консультації та додаткове роз’яснення матеріалу.

     Сьогодні  у студентів Львівської медичної Академії ім.Андрея Крупинського відбулась цікава зустріч з братом Остапом з Центру Студентського капеланства.
    Студентам розповіли про роботу Центру та діяльність студентського капеланства. Зацікавлення викликала інформація щодо таких проєктів, як: театр «САД», простір «DoBro”, активний відпочинок, поїздки на Схід з вертепом та відпочинок в Карпатах.